Mentor je průvodce k vašemu úspěchu

Chcete se dozvědět, jak začít podnikat na Internetu? Chystáte spustit webové stránky, eshop nebo projekt a nejste si jisti s tím, jak na to? Jak se vyvarovat chyb při startu vašeho internetového byznysu? Spojte se s profesionály a nechte si poradit. Osobní konzultace provádíme kdekoli v České republice.

Konzultace START

Možná právě teď nosíte v hlavě skvělý nápad, jak podnikat na Internetu a chcete se vyhnout problémům při startu?

Nevíte, jak vaše podnikání propagovat, jak připravit podklady pro zadání programátorovi, jak si založit reklamu na sociálních sítích, zda je vhodnější optimalizovat stránky pro vyhledávače nebo jak napsat správný text pro vaše stránky?

Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme promítly do úspěšných stránek našich zákazníků, ale i do vlastních projektů a rádi se s vámi o tyto cenné znalosti podělíme. Osobní konzultace a poradenství je pro vás tím pravým prostředkem. Objednejte si osobní konzultaci.

 

Podívejte se na přednášku zdarma

Ještě nejste zcela přesvědčeni? Podívejte se na přednášku Michala Kubíčka, majitele Mediatoringu, z prvního ročníku konference Shopcamp, kde hovořil na základě vlastních zkušeností o tom, jak lze zdvojnásobit obrat eshopu za pouhé čtyři měsíce.

1 – 1,5 hodiny

Kč3300

Konzultace Detail

1,5 – 3 hodiny

Kč6000

Konzultace + analýza

2 – 4 hodiny + 5 – 8 hodin analýzy

Kč12000

Konzultace obvykle probíhají v Ostravě nebo v Karviné. Pokud jste ještě v Ostravě nebo v Karviné nebyli, vězte, že pověst, kterou tato města mají, je mnohem horší, než jaká je skutečnost. Výjimečně se můžeme setkat i v Praze nebo v Brně, jezdím tím směrem cca 4-5x do roka. Případně se můžeme potkat i kdekoli jinde, např. u vás ve firmě, k ceně konzultace však je třeba připočíst dopravné 8,-/km (počítáno z Ostravy). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná…

Jannis Samaras
předseda představenstva a spolumajitel , Kofola Česká Republika