Mentor je průvodce k vašemu úspěchu

Chcete se dozvědět, jak začít podnikat na Internetu? Chystáte spustit webové stránky, eshop nebo projekt a nejste si jisti s tím, jak na to? Jak se vyvarovat chyb při startu vašeho internetového byznysu? Spojte se s profesionály a nechte si poradit. Osobní konzultace provádíme kdekoli v České republice.

Možná právě teď nosíte v hlavě skvělý nápad, jak podnikat na Internetu a chcete se vyhnout problémům při startu?

Nevíte, jak vaše podnikání propagovat, jak připravit podklady pro zadání programátorovi, jak si založit reklamu na sociálních sítích, zda je vhodnější optimalizovat stránky pro vyhledávače nebo jak napsat správný text pro vaše stránky?

Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme promítly do úspěšných stránek našich zákazníků, ale i do vlastních projektů a rádi se s vámi o tyto cenné znalosti podělíme. Osobní konzultace a poradenství je pro vás tím pravým prostředkem. Objednejte si osobní konzultaci.

 

Podívejte se na přednášku zdarma

Ještě nejste zcela přesvědčeni? Podívejte se na přednášku Michala Kubíčka, majitele Mediatoringu, z prvního ročníku konference Shopcamp, kde hovořil na základě vlastních zkušeností o tom, jak lze zdvojnásobit obrat eshopu za pouhé čtyři měsíce.

  • 1 - 1.5 hodiny2 500 kč
    Konzultace nejčastěji probíhá on-line. Probereme úvod do problematiky. Ideální pokud začínáte a potřebujete poradit.
  • 1.5 - 3 hodiny6 000 kč
    Nejčastěji probíhá on-line, ale i osobně. Skvělé pro detailní vysvětlení problematiy. Získáte na míru sestavené indivduální rady a tipy. Probereme si vše na případech z praxe!
  • 2 – 4 hodiny + 5 - 8 hodin analýzy12 000 kč
    Nejčastěji kombinace o-line a osobně. Detailně poradíme s projektem, webem, eshopem atd. Současně vám vypracujeme analýzu – např. srovnání s konkurencí, případně připravíme podklady pro návrh webu, analýzu prostředí, vaší situace vy vyhledávačích, analýzu návštěvnosti atd.

Konzultace obvykle probíhají v Ostravě nebo v Karviné. Můžeme setkat i v Praze nebo v Brně a v dalších místech Česka s Slovenska. Můžeme potkat i kdekoli např. u vás ve firmě, k ceně konzultace však je třeba připočíst  na místo a zpět 8,-/km (počítáno z Ostravy).

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná...