Dostaneme vaše stránky na Google

Ztrácíte potenciální zákazníky, protože vaše webové stránky nejsou viditelné ve výsledcích vyhledávačů? Řešení je na dosah! Indexace stránek vyhledávači vám pomůže získat potřebnou pozornost od vyhledávačů a posunout vaše stránky na vyšší úroveň viditelnosti a dosahu.

S účinným zajištěním indexace vašich stránek vyhledávačům zajistíme, že váš obsah bude snadno dostupný a zobrazený ve výsledcích vyhledávání. To znamená více návštěvníků a potenciálních zákazníků pro váš web, což může vést k růstu vašeho podnikání a zvýšení konverzí.

Vstupní analýza vašich URL

Nejprve provedeme důkladnou analýzu vašich webových stránek a identifikujeme oblasti, které je třeba zlepšit pro úspěšnou indexaci vyhledávačům.

Optimalizace a zalistování

Následně provedeme optimalizaci obsahu vašich stránek tak, aby byl snadno indexovatelný a relevantní pro vyhledávače, což zvýší šance na lepší umístění ve výsledcích vyhledávání.

Monitoring a aktualizace

Nakonec budeme pravidelně monitorovat indexaci vašich stránek a provádět potřebné aktualizace, aby byla zajištěna jejich trvalá viditelnost ve výsledcích vyhledávání.
Chcete, aby vaše webové stránky byly viditelné a snadno dostupné pro vaši cílovou skupinu? S naší pomocí můžete dosáhnout vašich cílů a vybudovat silnou online přítomnost. Díky zajištění indexace stránek vyhledávačům budete mít jistotu, že váš obsah bude správně indexován a zobrazen ve výsledcích vyhledávání. Nečekejte, až vaše konkurence předběhne! Kontaktujte nás ještě dnes a začněte využívat výhod profesionálního zajištění indexace stránek vyhledávači. Spolehněte se na naše zkušenosti a odborné znalosti a zajistěte si stabilní pozici ve světě online vyhledávání. Vaše úspěšná online přítomnost začíná právě teď!
Tak už neztrácejte čas, rovnou nás kontaktujte

Časté otázky a odpovědi o indexaci do Google

Kolik stojí služba indexace stránek do Google

Cena se určuje od počtu URL adres, které chcete, aby Google indexoval. U klasických firemních stránek jde typicky v podstatě o všechny stránky webu – jak informační a statické, tak třeba jednotlivé blogové články. U eshopu doporučujeme indexovat podobně \a také stránky jednotlivých kategorií produktů a také minimálně nejdůležitější produkty.

Ceník indexace stránek pak je:

  • do 5000 položek 1 Kč/URL, minimálně však 2000 Kč
  • 5001 – 20000 položek 0,5 Kč/URL
  • více položek a URL smluvně
Proč je důležitá indexace stránek ve vyhledávačích?

Indexace stránek pro vyhledávače je zásadní součástí procesu, který umožňuje vyhledávačům efektivně prohledávat a zobrazovat relevantní výsledky uživatelům. Indexace umožňuje vyhledávačům prohledávat a analyzovat obsah mnoha webových stránek rychle a efektivně. Bez indexace by vyhledávání trvalo mnohem déle, což by vedlo k horšímu uživatelskému zážitku.

Indexace umožňuje vyhledávačům určit, které stránky obsahují relevantní informace pro konkrétní dotaz uživatele. To znamená, že uživatelé obdrží výsledky, které jsou co nejblíže jejich hledanému obsahu. Nové stránky a změny na stávajících stránkách mohou být zahrnuty do výsledků vyhledávání, což je zvláště důležité, pokud uživatelé hledají aktuální informace. Díky indexaci mohou vyhledávače optimalizovat své algoritmy pro rychlé a přesné zobrazování výsledků. Hledající uživatelé obdrží lepší výsledky vyhledávání a vyhledávače budou schopny efektivněji zpracovávat obrovské množství webového obsahu.