Už přišel čas, aby se psalo i o vás!

Placené články na Internetu jsou oblíbeným způsobem, jak dát vědět veřejnosti o vaší firmě, značce, produktu nebo službě. Mějte pod kontrolou jak, kde a co se o vás píše. Spolupracujeme se stovkami blogů a magazínů včetně renomovaných on-line médií. Zajistíme nejenom umístění, ale i napsání buď přímo blogerem nebo využijeme naše vlastní redaktory.

Zajištění placených článků na Internetu: Cesta k ůspěchu vaší značky

Co přinášejí placené články?

V digitální éře, kdy je konkurence ve všech oborech jen jeden klik od vás, je důležité se odlišit a zaujmout potenciální zákazníky. A právě proto přichází na řadu služba zajištění placených článků na internetu. 

Jak vám pomohou placené články?

Získáte nové zákazníky

Přesvědčivé recenze a obsah, který nevnímáme primárně jako reklamu, mají silný vliv na rozhodování zákazníků.

Zlepšení SEO

Každý kvalitní zpětný odkaz je pro vyhledávače jako hlas věrohodnosti vašeho webu, což přispívá k lepší pozici ve vyhledávacích výsledcích.

Posílení značky

Více článků znamená větší viditelnost. A čím více jste na očích, tím lépe si vás lidé pamatují a stáváte se jejich preferovanou volbou.

Jaké získáváme placené odkazy?

Služba PlaCla je unikátním mostem spojujícím inzerenty s blogery a majitele webů, kteří nabízí prostor pro vaše články.

Díky pečlivé kontrole a průměrné době dodání článku 24 hodin je zajištěna vysoká kvalita obsahu i servisu. S bezmála 800 weby a 87 miliony čtenářů měsíčně je výběr platformy pro publikaci vašich článků opravdu široký.

Investice do placených článků prostřednictvím PlaCla není jen o získávání zpětných odkazů nebo zlepšení SEO. Je to o budování důvěry, věrohodnosti a vztahu s vašimi potenciálními zákazníky.

Využitím služeb PlaCla šetříme čas a zdroje, které bychom jinak museli investovat do hledání vhodných platforem pro publikaci vašich článků. Ať už hledáte způsob, jak zlepšit vaše SEO, posílit povědomí o značce, nebo získat nové zákazníky, PlaCla je efektivní řešení přizpůsobené vašim potřebám.

Kontatujte nás ještě dnes a přesvědčte se o síle placených článků.