[email protected]

Pomalu, ale jistě – staromódní cestou přes email. Dáme si na čas a odpovídáme s láskou na každou pikantní detailnost, kterou nám zašlete. Mačkejte na klávesnici a vytvořte zprávu. Naše rychlost odpovědi? Během pracovních hodin rychlejší než rozvoz pizzy, průměrně za 37 minut a 59 sekund.

603 48 78 48

Pokud máte pocit, že to kolem vás hoří a potřebujete hasičský zásah, směle do toho – volejte na naši záchranou linku. Pokud nám to momentálně nevyjde, vrátíme se k vám s rychlostí blesku. Telefonní linka je otevřená od rána do večera, od pondělí do pátku. A pokud chcete mít jistotu, že si na vás uděláme čas, rezervujte si nás jako večeru v restauraci.

Spojme se online

Preferujeme setkávat se v digitálním světě přes Google Meet, ale jsme otevření i jiným platformám, kde můžeme popovídat a nasdílet zkušenosti. Řekněte, kdy a kde vás to nejvíce štípe, a my se tam objevíme v plné parádě.

Dáme kafe?

Jestliže je vašemu naturelu bližší osobní setkání s přátelským podáním ruky, rádi vás pozveme na kávu. Ať už je to v Ostravě nebo Karviné, kde jsme jako doma. Pokud toužíte po setkání mimo tyto oblasti, buďte připraveni, že vám naúčtujeme cestovné jako Uber – ale vždy s úsměvem.